KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713057
nr 1271 3057
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Kornhamnstorg, Gamla Stan, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 22x31 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:42:58
300 kr
350 kr
400 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin